Przejdź do treści

Srebrnogórskie Grillowanie.

Dom Pomocy Społecznej w Srebrnej Górze bez ustanku przygotowuje różnego rodzaju atrakcje dla podopiecznych. 30 lipca zorganizował spotkanie dla naszych mieszkańców pod nazwą „Srebrnogórskie Grillowanie”.

Na spotkanie zaprosiliśmy zaprzyjaźnione placówki, a mianowicie Dom Pomocy Społecznej w Tonowie wraz z dyrektorem Panem Mirosławem Staszewskim, Dom Pomocy Społecznej w Nakle nad Notecią wraz z dyrektorem Panią Ewą Kistowską, Dom Pomocy Społecznej w Podobowicach wraz z opiekunami oraz Środowiskowy Dom Samopomocy w Żninie z Panią Katarzyną Dudek.

Na uroczystości nie zabrakło również zaproszonych gości, a mianowicie Starosty Powiatu Wągrowieckiego Pana Tomasza Kranca, Przewodniczącej Rady Powiatu Wągrowieckiego Pani Małgorzaty Osuch, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wągrowcu Pani Edyty Owczarzak, a także Wójta Gminy Wapno Pana Zbigniewa Grabowskiego.

Spotkanie rozpoczęło się od występu artystycznego naszych mieszkańców, potem wszyscy mieli okazję spróbować grillowanych smakołyków. Zorganizowaliśmy również konkursy z nagrodami. Niewątpliwie największym zainteresowaniem cieszył się konkurs na przygotowanie najciekawszej grillowanej kiełbaski udekorowanej w dowolny sposób. I tu uczestnicy mogli puścić wodze fantazji i przygotować ciekawą kompozycję. Udział w tejże konkurencji wzięli przedstawiciele wszystkich placówek, jednakże zwycięzcą mógł zostać tylko jeden, którym okazał się Dom Pomocy Społecznej w Nakle nad Notecią. Po poczęstunku i konkursach nadszedł czas na tańce. Spotkanie upłynęło jak zwykle w miłej atmosferze. Mamy nadzieję, że i mieszkańcy i goście zadowoleni z imprezy.

Krzysztofa Bejma – Zamiar

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

  

 

 

 

Baner prowadzący do informacji dla osób kandydujących na rodziców zastępczych

Baner z telefonem zaufania - uzależnienie behawioralne. tel. 801 889 880

Baner prowadzący do powiatowej strategii rozwiązywania problemów społecznych do roku2014

Baner z linkiem do Powiatowego Urzędu Pracy w Wągrowcu

Baner z linkiem do strony PCK w Wągrowcu

Grafika z Łączem do Bipu Starostwa Powiatowego w Wągrowcu

Logo Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej

Logotyp wraz z linkiem do Europejskiego Funduszu Społecznego

Informacja o plikach umieszczanych na stronie PCPR w Wągrowcu

Na naszej witrynie można spotkać pliki w różnych formatach, poniżej można pobrać programy pozwalające na obejrzenie tych plików na Państwa komputerze (programy w wersji dla systemu MS WINDOWS).

© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2013