Przejdź do treści

Rada Powiatu Wągrowieckiego oceniła realizacje zadań w zakresie pomocy społecznej, pieczy zastępczej oraz wspierania osób niepełnosprawnych

 

W środę 25 kwietnia w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Wągrowcu odbyła się XLII sesja Rady Powiatu Wągrowieckiego. Gościem sesji była dr Mirosława Rutkowska - Krupka - Wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa Wielkopolskiego.

Radni m. in. wysłuchali sprawozdania z realizacji "programu Współpracy Powiatu Wągrowieckiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego za 2017 rok", sprawozdania z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie oraz efektów pracy organizatora rodzinnej pieczy zastępczej w powiecie za ub. rok. Przyjęli również uchwały w sprawie przyjęcia sprawozdania i dokonania oceny rocznej działalności Warsztatów Terapii Zajęciowej w Wągrowcu i Wapnie.

Więcej na https://www.wagrowiec.pl

 

Sprawozdanie z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie oraz efektów pracy organizatora  rodzinnej pieczy zastępczej w Powiecie Wągrowieckim POBIERZ [ PDF, 1722KB]

 

 

 

 

 

 

Baner prowadzący do informacji dla osób kandydujących na rodziców zastępczych

Baner z telefonem zaufania - uzależnienie behawioralne. tel. 801 889 880

Baner prowadzący do powiatowej strategii rozwiązywania problemów społecznych do roku2014

Baner z linkiem do Powiatowego Urzędu Pracy w Wągrowcu

Baner z linkiem do strony PCK w Wągrowcu

Grafika z Łączem do Bipu Starostwa Powiatowego w Wągrowcu

Logo Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej

Logotyp wraz z linkiem do Europejskiego Funduszu Społecznego

Informacja o plikach umieszczanych na stronie PCPR w Wągrowcu

Na naszej witrynie można spotkać pliki w różnych formatach, poniżej można pobrać programy pozwalające na obejrzenie tych plików na Państwa komputerze (programy w wersji dla systemu MS WINDOWS).

© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2013